2021 Final Kitchen FIrst Year

PLEASE KEEP RETURNING TO THIS PAGE TO CHECK IF NO CHANGES IN THE SCHEDULE HAVE BEEN MADE. LAST UPDATE: 29 August (8:23). 

Kitchen Guidelines

Location: Posttheater, Arnhem

Respondents:

Amit S.Rai = AR

Ghalya Saadawi = GS

Ana Teixeira Pinto = ATP

Hypatia Vourloumis = HV

Grant Watson = GW

+ 2021 graduating students

Requests in regard to timing and technicalities:  Peter Sattler & Rik Fernhout

Change of respondents can not be considered - the choices are UNRELATED to ideas about matchmaking for the upcoming year. As much as possible everybody will try to watch everything.  

Monday, August 30

9:30 Emmeli Person: Raffia Li | AR | GW

10:10 Hannah Jones: Mayar Alexan | HV | ATP

10:50 Marika Vandekraats: Clara Winter | GS | GW

11:30 Dylan Spencer-Davidson: Lou Lou Sainsbury | AR | ATP

12:10 Krzysztof Bagiński: Marie Tučková́ | GW | HV

12:50 Lunch

14:00 Isabelle Weber: Ilgin Akseloglu | GS | ATP

14:40 Laura Ten Zeldam: Niccolò Masini | AR | HV

15:20 João Polido Gomes: Rosa Ronsdorf | GW | ATP 

16:00 Maud Gyssels: Csilla Klenyanszki | GS | AR

16:40 Break

17:10 Rene Landspersky: Anna Piroska Tóth | GS | HV

17:50 Dakota Guo: Zane Zajančkauska | GW| AR

18:30 Felix Bahret: Raul Silva | HV | GS

19:10 Morena Buser: Kari Rosenfeld | GW | ATP

 

Tuesday, August 31

9:30 velvet leigh: Zane Zajančkauska | GW | AR

10:10 Miyoung Chang: Kari Rosenfeld | GS | HV

10:50 Cristina Emmel: Hubert Gromny | ATP | AR

11:30 Rhodè Visser: Niccolò Masini | GW | HV

12:10 Izaro Ieregi Gonzalez: Alexandra Duvekot | GW | HV

12:50 Lunch

14:00 Lissy Willberg: Georgia Stellin | GS | ATP

14:40 Lacey Verhalen: Anna Piroska Tóth | GS |GW

15:20 Derek di Fabio: Sophie de Serière | ATP | AR

16:00 Chiara Pagano: Mayar Alexan | ATP | AR 

16:40 Break

17:10 Artúr van Balen: Litchi Friedrich | HV| AR 

17:50 Liza Rinkema: Raffia Li | GW | GS

18:30 Nash Caldera:  Miguel Ferráez | GS | HV

 

Wednesday, September 1

9:30 Elisa Giuliano: Lou Lou Sainsbury | HV | ATP

10:10 Vera Mühlebach: Rosa Ronsdorf | GS | AR

10:50 Jan Pieter ‘t Hart: Mia van den Bos | HV | ATP

11:30 Alexandra Martens Serrano: Georgia Stellin | GW | AR

12:10 Laura Dubourjal: Marie Tučková́ | AR | GS

12:50 Lunch

14:00 Dandelion Eghosa: Clara Winter | GW | HV

14:40 Michael Fischer: Alexandra Duvekot | GW | ATP

15:20 Ioana Lupascu: Csilla Klenyanszki | GS | HV

16:00 Eli Witteman: Gabriela dos Santos | AR | ATP

16:40 Marilú Mapengo Namoda: Mia van den Bos | GW | HV

17:20 Iga Świeściak: Azul De Monte | GW | HV

18:00 Mirjam Steffen: Raul Silva | GS | ATP

18:40 Maoyi: Miguel Ferráez |GW | AR

19:20 Nadja Henß: Hubert Gromny | ATP | GS

20:00 dinner